+48 25 798 27 30, kom.: 695 625 625, laboratorium: +48 25 798 20 31

lukow@mlynzabczynscy.pl

„Szyk, moda i elegancja wkracza na nasze stoły”

„TO TA – rodzima mąka niczym z paryskiego wybiegu”

„Trzeba przyznać, że na półkach sklepowych z produktami mącznymi wieje nudą. Producenci mąki upatrzyli sobie wizerunek poczciwej babuni zagniatającej ciasto, czy wiatraków, które mają nas naprowadzić na skojarzenie – kiedyś tak się właśnie w pocie i trudzie produkowało mąkę. Podczas ostatnich zakupów, szukając min. idealnej mąki do naszego ciasta smętnie przebiegałam wzrokiem po tych „babcinych” produktach. Nagle, ku mojemu zaskoczeniu jedna z półek przywitała mnie feerią tęczowych kolorów. TO TA radośnie puszczała do mnie oko z designerskich, kolorowych opakowań. TO TA szturmem zdobywa ogólnopolski rynek detaliczny, a co warte podkreślenia jest również dostarczana do znanych, najlepszych zakładów i piekarni na Mazowszu i Lubelszczyźnie”.

Jeżeli jesteście ciekawi co jeszcze ciekawego można o nas przeczytać, zapraszamy Was do odwiedzenia  i przeczytania artykułu na stronie www.allaboutlife.pl

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w Plebiscycie Influencer’s TOP 2019, gdzie  blogerzy i influencerzy otrzymali od Nas,nasze produkty do testowania. Na bieżąco będą się dzielić z nami swoimi opiniami i przepisami.

Jeżeli jesteście ciekawi tak jak my jak to wszystko wygląda zapraszamy Was do odwiedzenia naszej strony na instagramie.

 

 

Poprzednie

Następne